Poliklinik hizmetlerimiz

Hizmet Alanlarımız

Acil Muayene-Müdahale
İç Hastalıkları
Çocuk Hastalıkları
Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları
Cilt Hastalıkları

İç hastalıkları

İç hastalıkları , şeker hastalıkları, üst ve alt solunum yolu hastalıkları, sindirim sistemine ilişkin hastalıklar, safra kesesi ve böbrek hastalıkları, kan hastalıkları, kansızlık problemleri, çeşitli kanser hastalıkların erken teşhisi, romatizmal hastalıklar, ateşli hastalıklar, hipertansiyon, kas ve iskelet sistemi gibi hastalıkları kapsamaktadır. Başta da belirtildiği üzere dahiliye bölümünde konulan teşhisten sonra iç hastalıkların yan dalları olan nöroloji, romatoloji, gastroentroloji, endokrinoloji, psikiyatri vb.. bölümler ile gerekli etkileşim sağlanarak mevcut hastalıkların teşhis ve tedavi yöntemleri dahilinde gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Çocuk Hastalıkları

Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümünde 0-16 yaş aralığında çocuklara sağlık hizmetleri, erkan tanı ve tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümünün var olma amacı çocuk bireylerin hastalıklarına teknolojik gelişmeler ile birlikte sorunsuz bir şekilde tedavi imkanı sağlamak ve çocuk bireylerin kısa sürelerde sağlığına kavuşturulmasıdır. Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümünde koruyucu sağlık hizmetleri, erken teşhis ve tedavi, büyüme gelişim sürecinin takibi ve değerlendirilmesi, sosyal ve psikolojik değerlendirmeler, aşı uygulamaları, tarama işlemleri, beslenme ile ilgili problemler, beslenme tavsiyeleri, pediatrik uygulamalar tüm 0-16 yaş grubundaki çocuk hastalara uygulanabilmektedir.

Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları

Bu bölümünde, boğaz hastalıkları,işitme ve kulağın iç yapısına bağlı denge sorunları, ses telleri, alerjik tedaviler, baş dönmesine bağlı sorunlar, burun kanamaları, ses bozuklukları, sinüzit, yemek borusuna ilişkin hastalıklar gibi birçok rahatsızlığın tedavisi yapılmaktadır.

Cilt Hastalıkları

Bu bölümde; Bölgesel veya yaygın kaşıntı, kızarıklık, pullanma, kabarma, sulanma, kabuklanma, çatlama, iltihaplanma gibi bulgularla seyreden deri hastalıklarının ayaktan teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıklardan bazıları şunlardır: . Akne ve her türlü sivilce ve deri iltihabı . Deri Enfeksiyonları ( mantar , siğil, dolama…) . Ürtiker (kurdeşen) ve diğer deri alerjileri (atopik egzema, temas allerjileri, böcek ısırıkları, ilaç allerjileri…) . Sedef Hastalığı (psöriazis) . Vitiligo . Deri ve tırnağın mantar hastalıkları . Zona hastalığı ve uçuk . Yanıklar . Saç ve saçlı deri hastalıkları . Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar (Frengi, genital siğil …)